• Türkçe
  • İngilizce
  • Rusça
  • İspanyolca
Hakkımızda  » Tarihçe
Vizyon & Misyon
Kalite Politikası
Tarihçe
Foto Galeri

Konya ‘da 1975 yılında küçük bir atölyede hidrolik pompa imalatı ile faaliyetlerine başlayan Galipoğlu Hidromas A.Ş. kısa sürede üretim kapasitesini artırıp 1.Organize Sanayi Bölgesi tesisinde çalışmalarına devam etmiştir.

Hızlı ve sağlam adımlarla gelişerek hidrolik pompa, teleskopik silindir, ventil ve kit hidrolik ekipmanları üretimi ile ürün yelpazesini genişleterek büyümeye ve ilerlemeye devam eden Kuruluşumuz 1995 yılı sonu itibariyle de Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi yeni fabrikasında hizmet vermeye başlamıştır. Yılların tecrübesi ve ileri üretim teknolojilerini kullanarak sunduğumuz yüz binlerce ürün ülkemizde ve 5 kıtada güvenle kullanılmaktadır.

Kuruluşumuz hidrolik ve otomotiv sektöründe tüm paydaşları mutlu bir dünya şirketi olma konumunu müşteri odaklı olarak, sürekli iyileştirme ve gelişme yaklaşımı ile tüm sistemli faaliyetlerini müşteri memnuniyetinin artırılmasına bağlamıştır. Müşteri memnuniyetini geliştirmek ve daha üst seviyelere yükseltmek adına Toplam Kalite Yönetimi uygulama ve çalışmalarına başlamış. Kalite Yönetim Sistemini ISO 9001 standardı şart ve gereklerine uygun olarak kurup, kesintisiz devam ettirmeyi gaye edinerek süreçlerini belirlemiş ve kontrol altına alarak bu süreçleri sürekli ve etkin bir şekilde iyileştirmeyi ve geliştirmeyi benimsemiştir.2009 yılı itibariyle Hindistan’a açılan fabrikasıyla genişleme ve gelişme hızını kat kat artırarak Dünya da liderliği hedeflemiştir.